» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 se vypíná, nebo jde do spánku několik minut

Ahoj, chtěl bych Vás poprosit o radu s pomalým vypínáním, restartováním, nebo pomalým přechodem do spánku. Problém mi nastal po reinstallu windows 10, kdy se po vypnutí pc vypne obrazovka ale pc se několik minut nevypíná/nerestartuje. Zkusil jsem google a ten poradil vypnout fastboot, dát schéma napájení do původního stavu a pak několik příkazů do cmd jako jsou : SFC /SCANNOW, CHKDSK C:, Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth. Našel jsem i nějaké rady co změnit v registrech, ale vše bylo tak jak ukazovali, jen některé ty časové limity, co ukazují na youtube, jsem neměnil, protože se mi nezdály tak velké, aby drželi pc zapnutý několik minut. Pokud vás cokoliv napadne, abych nemusel znovu zase dělat čistou instalaci, tak bych byl moc vděčný. Dík

Odpovědi na otázku

Do prohlizece udalosti jste se nezkousel divat, jestli tam v dobe vypinani nejsou nejake zaznamy, ktere by mohly naznacovat, co je spatne?

Dík za radu, je tam hodněkrát toto " Relaci Cloud Files Diagnostic Event Listener se nepodařilo spustit, protože došlo k následující chybě: 0xC0000022." zkusím se podívat co o tom najdu.

Se podívej co máš nastavené v napájení zda tam máš vypnout.Zrovna večer když jsem chtěl vypnout PC tak to taky jaksi blblo.Nevím kdo to přehodil,ale místo vypnout tam bylo jen vypnout monitor.

Máš vypnuté "Rychlé spuštění" v Nastavení ???