» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 restart

Prosím pomoc, po přechodu na win10 se mi začal sekat noťas a musím vždy vyndat baterku, plus když jdu hrát ac tak mi to píše že mám zastaralou verzi graf. ovladače ale přitom mám stáhlou nejnovější co mám dělat? :/

Odpovědi na otázku

Donést to do servisu a zaplatit za neschopnost něco si o instalacích a přeinstalacích přečíst.

to máš tým že si udělal jen přechod a ne čista instalace, nejspíš si měl celý pc zadrbaný bordelem a pak to dorazíš upgradem -.-

byl to tak měsíc starej comp

A proč vyndáváš baterku??? Nevíš jak se vypíná NTB? Podržíš 5s tlačítko na zapnutí, ty eskamotére!!!!

myslíš že jsem to nezkoušel???????

Ani tak to nejde? Tak to je vazny problem