» Poradna » Ostatní

Windows 10: Probíhá příprava windows. Nevypínejte počítač.

Dobrý den.. Na počítači mám stáhnutý Advenced system care 10. Je to program na ochranu, čištění a opravování počítače. Funguje to skvěle. Opravdu to tomu PC pomáhá až na jednu věc.. Jekmile to najde nějakou aktualizaci Windows tak je zle. Instaluje se to děsně dlouho a když to přeruším, tak se počítač docela zpomalí. A jakmile chci restartovat nebo vypnout pc.. Tak to trvá strašně dlouho a naskočí hláška "Probíhá příprava windows. Nevypínejte počítač... A pak čekám. Čekám a nic. Tak se naštvu a vypnu počítač zapínacím tlačítkem.Dělá to asi jenom když prostě Advenced System Care 10 instaluje aktualizace windows... Co mám dělat. Počkat než se to nainstaluje anebo to přeskočit?.. Asi nemám moc trpělivosti... Napište co je najlepší. Nechat to tak, anebo se na tu aktualizaci vykašlat a přeskočit?

Odpovědi na otázku

Nech to prochroustat pres noc a rano ti to pojede jako z praku.

No nejsem clovek co nachava pc zapnuty pres noc.. Hlavne kvuli herni mysi co mam

Proč kvůli myši? Pokud ta myš svítí, tak ji odpoj nebo něčím zakryj.

Je to Doodle Mouse od Connect It myslím.. Podsvícení se nedá nijak vypnout. Takže musím pc vždy po vypnutí aji "cvaknout" prodlužovačku.. Vypnout tlačítkem tu prodlužovačku.

Herní za 400 Kč,- od značky, která pouze upravuje vzhled klasických myší za pár šupů :D ? Advanced system care je zlo. Sytém se o sebe dokáže postarat sám. Občas promažeš TEMP složky a systém ti pofrčí stále skvěle jako po čerstvé instalaci.

Tak každý z nás má jiné názory na to co je zlo a co není. A okolo té myši. No je za pár "šupů" , ale já jsem s tím spokojený.

Divím se ,že máš trpělivost Člověk tady poprosí o radu,píše zde slušně a jediné čeho si jde všimnout je jak každý dělá ramena jak co umí a zesměšňuje někoho kdo se v tom nevyzná. Hlavně ,že vy pánové jste uměli s těmito věcmi pracovat hned od začátku a ani jeden z Vás neudělal někdy nějakou chybu :).Zamyslete se nad sebou proč jste v diskuzích tady se má pomáhat ne urážet.

Hm ... a přitom si stačí normálně nastavit BIOS, co? ...

Jak se spravne nastavuje BIOS?

Tak pokud máš myš co je podsvícena. Tak 100% v ni budou led diody a ty maji snad nekonečnou svitivost. To vubec nemusiš resit

Tak toto je opravdový kokot 🤗🤗🤗

Dobře ti tak Instaluješ tam úplné kraviny a ještě ke všemu je i používáš a pak se divíš že to nefunguje. ty jsi tady poprvé že nevíš, že čističe, zrychlovače a jiné prasiče už tak tragického systemu jako jsou W 10 se nesmí používat?

Hele mě to doporučil známý..... Jediné co právě takhle zlobí jsou ty aktualizace.. Já nejsem žádnej počítačovej technik. Takže se radši v ničem hrabat nebudu.

" Je to program na ochranu, čištění a opravování počítače. Funguje to skvěle. "Nebudu ti lhát, nefunguje to skvěle. Sám vidíš, že ten počítač vůbec nefunguje skvěle. Skvěle jsi ho dodrbal.

Jako funguje.. Jen v tom případě když je aktualizace tak se to prostě vypíná pomalu..

Odborníci Tě nepřesvědčí, že sis zničil OS instalací totálních nesmyslů?V tom případě nechápu, proč se vůbec ptáš, když to víš nejlépe?

"Na počítači mám stáhnutý Advenced system care 10. Je to program na ochranu, čištění a opravování počítače. Funguje to skvěle."Funguje to skvěle až na to, že to občas nedělá, co má, že? Udělej si čistou instalaci Windows + ovladačů (+případně základních programů, které používáš vždy) a pak si udělej bitovou kopii disku. Problémy pak vyřešíš během chvilky bez reinstalace a hledání problému.A hlavně, žádné "čištiče", "zrychlovače" a další kktiny nepoužívej. Jsou k ničemu. A nezapomeň pozdravovat známého, který o PC a správě OS ví nejspíš cca to, co ty - nic.

Doporučil mu to známý a funguje mu to skvěle. Sice tomu vůbec nerozumí, ale přes tohle nejede vlak!

Ó jak prosté- Zrušit Opravu zabezpečení.

Mne to tak isto píše:probíha príprava Windows nevypinejte počítač. A ja som ho vipol

Zdravim ja sice v pc nic nainstalovaneho nemam a po aktualizaci . Probiha priprava Windows. Nevypinejte pocitac. A uz je to 2 hod. Co mam delat . je to windows 10. A nebyla to aktualizace noveho buildu. Byl tam framework a jeste neco. Jak to prerusim nebo co mamm delat. Prosim poradte

Tak jo nechal sem to do rana a pak restartoval. Nabehlo to same a pak sem restartoval jeste jednou a napsalo to aktualizaci se nepodarilo nainstalovat a system nastesti nabehnul, takze cajk. Co to s tena voknama je lidi?