» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 Pro licence

Ahoj, na nový počítač jsem si stáhnul Windows 10 Pro N. Budu si muset koupit licenci, abych jej mohl aktivovat, proto se chci zeptat, jestli je na Windows 10 Pro N samostatná licence, nebo jestli ho můžu aktivovat i licencí na Windows 10 Pro. Ve zkratce se prostě ptám, jestli se používá stejná licence pro normální verzi i pro verzi N.

Odpovědi na otázku

Prosím, poraďte mi někdo.

N nebrat, Win jedině bez N.

A odpověď na moji otázku? Je ta licence tedy na obě verze (s N a bez něj) stejná?

SonGoku'sSonOdpověděl 21. března 2018Nezávislý poradce OdpověďV odpovědi na postu MartinN28 dne 21. března 2018Obě licence jsou oddělené. Windows 10 pro je pro slušnou část světa a Windows 10 pro N pro specifické evropské ekonomické oblasti, které vyžadují zvláštní licenci. Měla jsem být jasnější dříve, omlouvám se.

Co ti brání to zkusit? Osobně jsem "N" v životě nikam neinstaloval, takže nevím, ale tipnul bych si, že to je to samé co pro bez "N".

Co tě vůbec vedlo k instalaci "N"?

nějaký důvod, proč nestáhnout rovnou variantu, na kterou budeš kupovat licenci?

Karle aj v odkaze o tom co obnasi N a https://www.itprotoday.com/windows-10/what-are-windo...