» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 Pro- testovací režim

Dobrý den, dnes se mi jen tak vpravo dole objevil text: Testovací režimWindows 10 Pro NBuild 18362.19h1_release.190318-1202Jak se toho mám zbavit?Windows mám oficiální (Používám počítač HP).

Odpovědi na otázku

Pokud máte oficiální Win tak použijte ten oficiální aktivační kód, který jste k tomu oficiálně při koupi oficiálně dostal.....

v nastavení u aktivace mi to píše že Systém Windows je aktivovaný pomocí digitální licence propojené s vaším účtem Microsoft.

Vypadá to, že sis aktivoval Insider. Vrať se zpátky na běžnou distribuci.

Beru zpět, blbě jsem to četl.