Windows 10 připojení xbox one controlleru

Dobrý den,Mám potíže s připojením Xbox one controlleru pomocí bluetooth k notebooku s windows 10, pomocí kabelu vše funguje jak má, ale přes bluetooth i po aktualizování ovladačů stále nic. Vše dělám podle návodu od microsoftu jak ovladač připojit, ale ovladač se nezobrazí ani ve viditelných zařízeních. Ovladač nelze připojit ani k druhému notebooku, také se nezobrazuje ve viditelných zařízeních. Nevím jestli je potřeba něco doinstalovat, nebo nastavit, už jsem vyzkoušel mnoho metod.. Ovladač je úplně nový, skoro ještě nepoužívaný.Děkuji za pomocM

Odpovědi na otázku

-na xboxu funguje ?-zkusit jiný Bluetooth adaptér...je úplně nový, skoro ještě nepoužívaný... Buď je nový = nepoužitý , nebo je už použitý rovná se nový.