» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 připojení k wifi

Zakoupil jsem NT (HP 250 G3) s windows 10,ale nemohu se s ním připojit k domáci wifi síti.Lépe řečeno síť se mi ani nezobrazí.V seznamu dostupných sítí jsou všechny okolní.V menu routeru jsem zkusil WPA i WEP,restart modemu i NT ale nic.Zkusil jsem i ruční zadání.Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Zkontroluj si, ze mas v routeru nastavenu Ceskou republiku a to same i na WiFi karte v notebooku. Tim se urcuje rozsah kanálů, které router může použít.

Děkuji ,byla to z většiny i má chyba,NT jsem připojil kabelem k wifi a po chvíli se stáhli veškeré aktualizace ovladačů a pak se síť zobrazila,pak jsem aktualizoval router aktuálním firmware a běží to.