» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 podzimni aktualizace

Ahoj,nevite nekdo, jestli dnes oficialne vyjde (vysla) ta podzimni aktualizace w10? Musim preinstalovat notebook a radsi bych pouzil uz tu novou, pokud by byla.Nikde jsem o tom vyjiti moc nenasel, ale zase ruzne posou, ze 2.10. by to mohlo vyjit.dik

Odpovědi na otázku

Spíš příští úterý, ne?

Ale do distribuce, ne že to oficiálně vypustí. To bude ještě pár dní trvat.

Pokud to dnes daji do distribuce, tak by se to mohlo nekde dat stahnout treba cely ISO.

To sice muzu. Stahl jsem si to uz pres nejaky soubory z nemeckyho computeru, ale problem je, ze nevim, jestli je to ta finalni nebo se to bude lisit a cistou instalaci win musim udelat nejpozdeji zitra. No a stahovat neco, co za par dni nahradi neco a delat s tim cistou instalaci nechci. Proto jsem se dnes pokousel zjistovat, jestli uz to vyslo nebo dnes vyjde. Na tom cnews pisou, ze by to mohlo jit dnes do windows update.

Lisit se to nebude, MS jen vyda ZDP patch, kterym opravi chybky. Tenhle nastroj jiz generuje linky, ale aktivni budou, az to MS oficialne pusti.https://www.heidoc.net/joomla/technology-science...

Aha, tak to pak pouziju ten mediacreator od Nemcu. Tam je to vsechno v jednom souboru a ted jsem to zkusmo doinstaloval na starsi NTB a vypada to, ze to funguje.

Uz je to venku. :)

No ja bych se neunahloval, ta jarni aktualizace mi totalne znicila komp.

Nebyl jsi sam, ale jak ve valce s urcitymi procenty ztrat se pocita.Ja ji oddaloval ze mam stale tusim 1607.

Ja ti rozumim, ale cista instalace je podle myho lepsi delat s touto hotovou verzi, nez dat jarni a za par dni to preplacat podzimni.

tak ono to nebude za pár dní ... ta řízená aktualizace to trochu zpozdí ;) ..... a nechci Ti do toho povídat,ale osobně si myslím,že je rozumné počkat aspoň na příští záplatovací úterý :) - přece jen doteď to měla dost omezená část komunity + navíc co mám info,tak ten update stále trochu zlobí - navíc co jsem koukal,že ty nové funkce nebudou tentokráte nic,z čeho by se člověk měl posadit na zadek ... pokud to potřebuješ fakt dnes nebo zítra nainstalovat,tak bych tam dal 1803

Zde je odkaz na CZ verzi 64bit, podzimní aktualizace (platí 24 od teď):https://software-download.microsoft.com/sg/Win10_1809_Czech_x64.iso

Zkousim to cely den a stale:404 - File or directory not found.

Uz to MS pustil, takze uz to funguje. ;)

Nevíte, kde to najdu, notebook mě nutí nainstalovat jarní, proto se ptám.

Ten odkaz nefunguje.

To je vygenerovany odkaz z Windows Iso downloaderu.Nefunguji, ani 32bit...

Ale funguje. ☺

https://tb.rg-adguard.net/public.phpWindows (final)Windows 10, Version 1809Windows 10Czecha vyber jestli x64, nebo x32