» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 počasí na liště

Ahoj, jak jistě mnozí již máte - na liště u hodin přibylo počasí. Ale nevíte někdo jak ho donutit, aby se třeba každou hodinu aktualizovalo? Aktualizuje se pouze když ho rozbalím, jinak ne. DíkP.S.: Okno mám, ale kolikrát se z něho půl dne nepodívám. Spíš mě zajímá teplota. Ale vlastně jakékoli důvody toho proč chci ať se to aktualizuje neřešte. Prostě bych čekal, že když už to všem přidají, tak to bude fungovat.

Odpovědi na otázku

Jste asi jeden z mala, kdo tohle okamzite nevypnul ;o)

Je to možné... ale vůbec mi to nevadí, že tam je. Ale když už tam je, tak bych rád aby to ukazovalo aktuální údaje

Chapu. Jestli se Vam ta aplikace hodi, proc ji nepouzivat. Ta moje reakce byla jen takovy pokus o veselou poznamku..Ja to nicmene obratem vypnul a nastaveni nezkoumal. Tudiz odpoved z hlavy neznam.

no nevím, ale mě se to aktualizuje samo hned od prvního objevení ....před půl hodinou ukazovalo déšt a fčil slunečno .... :D

aj mě to funguje, ale je fakt že jsem ho právě povolil v novinkách, je tam měsíček

Možná se musí povolit "běh na pozadí" ... někde v Nastavení, Soukromí či kde to je.