» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 PIN - nelze se prihlasit

Na úvodní obrazovce se objeví textNěco se stalo a váš PIN kód není k dispozici. Kliknutím nastavte váš PIN znovu. Nastavit PINPo kliknutí skočí úvodní obrazovka s časemDalší kliknutí a opět hláška o nastavení PIN, a tak stále dokola. Nelze se přihlásit přes jiný účet, opravit systém pomoci bootovaciho disku. Má někdo obdobnou zkušenost?

Odpovědi na otázku

Zkoušel jsem, reset nejde

Beware:"The PIN you use to access your device is different from your Microsoft account password".PIN, ktorým vstupujete do svojho zariadenia - je odlišný od hesla ku MS účtu(z princípu zásad MS).

Jediné, co mohu na obrazovce -Nastavit PIN ( vrátí na úvodní obrazovku) Změna klávesniceUsnadněníVypnout/restartovatNic víc, jinam mě to nepustí. PIN mám, heslo taky, ale nemohu ho nikde žádat.

chces kludne spat? Nemas rad problemy s tvojim pocitacom? Nevahaj a zrus konto microsoft! Pridaj sa k milionom spokojnych uzivatelov lokalneho konta. Blizsie info v tvojom oblubenom servise PC (ak si teda nevies poradit sam).

Zdravím, vím, že už se téma ukončilo, ale chtěl bych se zeptat, jestli se problém nějak vyřešil... (Jinak než továrkem) udělalo mi to taky (už podruhé...) A nevím co s tím...