» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 panel nástrojů

Dobrý den, neví někdo jak bych mohl dostat do panelu nástrojů volbu pro tisk? Na Windows 7 mi to normálně funguje ale ve Windows 10 tu volbu nemám. Kliknu si na soubor pravým tl. myši a nemám tam možnost tisku. tady je screen:https://postimg.org/image/4sf8692op/Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Ahoj, díky, ale to vyplé mám.

Nevím, cos vyváděl, ale já možnost tisku mám. Napadá mi jedině, že k tomu není přidružen žádný program, přes který by se to dalo otevřít a tisknout. Zkoušel jsi to i na jiných typech?

na xls mám standartně ale na lbe co potřebuju ještě víc nemám možnost. program by měl být přidružen, změnila se mi ikonka u souboru.