» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 nezobrazuje soubor, proč?

Ahoj můžete mi vysvětlit toto chování windows 10? ve faststone (prohlížení obrázků) jsem vytvořil soubor, ten jsem uložil jako C: \soubor.pngchtěl jsem jej poslat mailem, ale neukázal se mi při otevírání souboruv průzkumníku ani total commanderu tento soubor také není vidět, ani když povolím zobrazení skrytých složek a souborů atd...nelze jej ani vyhledat integrovaným hledáním...faststone jsem ukončil, znovu spustil, soubor jsem z C:\soubor.png normálně otevřel...ve faststone jsem jej přetáhnul do C:\temp a tam už se zobrazil...

Odpovědi na otázku

Nehotový, zabugovaný systém, věčná "beta" navždy a nikdy jinak, k tomu made in India.Čemu se pak divíš, co od toho vlastně očekáváš..

hru farm vila2

Do rootu systémového disku C:\ není standardně přístup bez oprávnění administrátora, proto Ti to v C:\Temp funguje, ale na C:\ ne. Aplikace tam nemá přístup.

Windows Virtualstore