» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 nejnovější build

dobrý den chci nainstalovat nejnovější build na win.10 a vždy na 91% ohlásí chybua že se něco porouchalo v pc musí restartovat.jde to nějak nainstalovat děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

A televizi máš? Pokud ano tak se místo na pc dívej na televizi.

Za to by tě mohl sprdnout, že v TV jen opakujou dokola pořád to samé.

Odinštaluj antivir, skontroluj dostatok voľného miesta.Novy build neinštaluj z windows update, ale stiahni ISO a inštaluj z neho.

"Nainstalovat nejnovejsi build" znamena, ze delate update fungujiciho OS nebo tam instalujete OS?

Nové zostavenie je iba pár desiatok MB Service Pack, obyčajná aktualizácia, ktorá trvala u nás v práci na SSDčkach cca. 1 minútu. Otázka je, čo ma rozosraté v PC. Najprv by som odporučil "SFC /scannow" v command line.

Když máš 1903 s listopadovou kumulativní aktualizací tak má "velká" aktualizace na 1909 jen 20 kb.

JJ, je to pomerne usmevne..

Sorry, ešte sa nám aktualizovala aj kumulatívna aktualizácia Net Framework 3.8 a 4.8.

Ten Net Framework se samozřejmě aktualizuje jen pokud je nainstalovaný.

Preto píšem, že kumulatívnu aktualizáciu :)

Na to jsem se neptal, tohle vim uz od stredy 19:05. :o)Ptal jsem se na neco jineho, co nam umozni mu realne pomoct.S tim sfc /scannow samozrejme nic nezkazi, je to dobry napad i preventivne.

Za mě čistá instalace Windows 10 1909 za 30 min nemá co dělat. Nikdo neví jak a co má v systému "rozkoplé".

A co kdyz neupgraduje ale prave instaluje? Doted to jasne nevysvetlil, zato tu probiha hezka off-topic debata o kde cem..A instalace neni pro BFU to prave orechove vicemene nikdy. Vzdycky by to mel delat nekdo, kdo tomu rozumi.