» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 nejde spustiť

Dobrý deň, potrebujem pomoc kúpil som notebook Lenovo IdeaPad Z50-75 Black všetko išlo v pohode ale keď som ho znova zapol načíta sa len logo Lenovo a potom sa to začne načitavať ale nič sa nenačita dik za odpoveď...

Odpovědi na otázku

Nabootuj instalačku a zvol "Opravit spouštění PC"

Nemám inštalačku

Tak si ji stáhni.

Tvl.. co s těma posranejma notebookama všichni děláte..???Každej boží den přijde do poradny nějakej Jouda a stěžuje si, že nenastartuje tu svoji posranou srajdu.. Zasraný Win 10, zasraný notebooky.. Že to vůbec lidi kupujou.. kreténi, no.. Dnes má noťas kdejakej pablb, zmáčkne start a čumí. Tohle prostě umí, zmáčknout posraný tlačítko start.. S nástupem Win 8/8.1 a Win 10 se vyrábějí už jen předražený sračkovitý notebooky.. Dobrá kvalita byla ještě tak kolem roku 2010 -2012.. Njn, tak doba už je prostě v pr.deli.. Teď už to jde s notebookama akorát tak do sraček.. A co je takovejch blbečků, kteří si koupí tenkýho sráče(kterej má naprosto bídný chlazení) a mastí na něm hry. To je jednoduše řečeno vrozená debilita.. No a pak čumí jak ten debil, kroutí hlavou a diví se, že mu ten sráč noťas stávkuje, že nemůže hrát ty zkur.vený hry.. Z toho je hotovej a naskáčou mu na zpoceným ksichtu beďary...

Tedy Edysáku pomni, že někdy méně je více. Já nejsem žádná prudérní stará panna, pro slovo nejdu daleko, ale nepřeháněj to. Ani tehdy, když máš v podstatě, naprostou pravdu.

Problém není tolik v hardwaru, ale především v systému a bloatwaru. Viz. můj dotaz https://www.zive.cz/poradna/doslova-nepouzite... . Pokud si člověk neumí poradit s přeinstalací, tak je velký riziko, že si prostě koupil cihlu co mu pouze leží na stole .