» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 nabootuje vždy až naproduhé

Zdravím,udělal jsem klon disku s Windows 10 přes EaseUS a ten naklonovaný disk vždy nabootuje až naproduhé. Poprvé po startu PC se zobrazí změt znaků - čísla, písmena, dollary atd. Pak stačí restart (CTRL+ALT+DEL nebo tlačítkona bedně) a Windows nabootuje úplně v pořádku.Čím by to mohlo být? Nějaký boot record?

Odpovědi na otázku

Doporučuju reinstal a bude po problémech.

Zkus vypnout fast startup.MP

Disk byl zjevně špatně naklonovaný.. Ještě se nabízí otázka, zdali byl systém na zdrojovém disku v pořádku .. Nejjistější jistota bude nová instalace Windows na ten nový disk.. Pokud to je SSDéčko.. systém je nainstalovaný za pár minut..