» Poradna » Mobily

Windows 10 Mobile - zástupce webových stránek na start screen

Dobrý den,chtěl bych poprosit majitele mobilních telefonu s Windows 10 Mobile potvrzení následující informace. Na windows phone 8.1. jsem mohl vytvořit přímo v internetovém prohlížeči zástupce webové stránky na start screenu telefonu. Ikonka této dlaždice byla buď miniatura daného webu nebo jeko ikona. Měl jsem tedy na start screenu několik složek s weby dle zaměření. Po updatu na Windows 10 mobile jsou zde již pouze prázdné dlaždice (modré) bez miniatur a po vytvoření (připnout tuto obrazovku....) nové dlaždice pomocí Edge se mi zobrazí dlaždice (zástupce) pouze se znakem EDGE. Dlaždice funguje, ale když ji mám v nejmenší velikosti, tak nevím o jaký web se jedná. Jedná se o chybu v mém telefonu nebo tuto věc zatím windows 10 mobile neumí?Děkuji a prosím lidi, kteří nemají informace k tématu, aby se nevyjadřovali.

Odpovědi na otázku

Dobrý den tento problém mám také w10 m to je ještě neumí

Děkuji za odpověď

Však to doposud nevyšlo, pokud ignorujeme 950tky. W10 je jako parcela, postupně se na ní bude stavět