» Poradna » Notebooky

Windows 10 Inštalácia

Windows 10 Pro 32 bitntb Acer Aspire 5552GMam problem s nainstalovanim windowsu 10tky . Na zaciatku mam ze zadajte region jazyk klavesnicovy jazyk a vadove pasmo.. To som si vsetko vybral potom dam next. Pise ze product key , ale ten nemusim davat lebo dole je ze "Do this later" Tak na to klicknem a ptm je tu Use Express settings alebo "Learn more" alebo Customize settings. Skusal som klicknut aj na tie express aj customize ale potom tam pise Just a momment ptm sa restartuje a znova od zaciatku ... Cize ten jazyk region atd ..Za skoru odpoved (pomoc) Dakujem :)Ak bude treba viem dodat aj screeny.

Odpovědi na otázku

1. Máš nějakou pochybnou instalačku.2. Proč ji máš v angličtině - stáhni si cz nebo sk3. Během instalace buď připojený k internetu.

Teraz ma to uz nepusti nikde

HDD a inštalačka v poriadku?