» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 Instalace

Ahoj potřebuji poradit budu dělat na notebook Acer poprvé instalaci Windows 10 ale jestli to jde bez klíče a jak dlouho můžu mít bez klíče Windows 10 mám na notebook Windows 7 a chci dát Windows 10 děkuji

Odpovědi na otázku

Jakože já 4 dny zpátky dával win 10 na komp, kde byl windows 7, stáhl jsem si z microsoftu ten soubor, dal že chci upgrade a upgradovalo se to bez nutnosti jakéhokoli klíče.

Jestli to můj intergalaktický translátor správně přeložil tak bych udělal upgrade na ten Windows 10 a pak teprve čistou instalaci. Bude to normálně aktivované klíčem s Windows 7. Ano bude to trvat trochu déle, ale pokud uděláš rovnou čistou instalací tak to ten klíč z Win 7 na 99% nevezme

Na Microsoft mohu stáhnout nástroje jenom a na Windows 7 mám klíč ten notebook při koupi byl Windows 7

Martin a jak dlouho máte Windows bez klíče

Zde si stáhnete program https://go.microsoft.com/fwlink/ a Upgradujete na W10. Microsoft si zapamatuje že jste ho tam měl nainstaovaný a aktivovaný a při další instalaci W10 se aktivuje automaticky. Sám jsem to tak udělal