» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 hry

Dobrý den, zajímalo by mě, kde najdu instalační složku hry nainstalované v systému Windows 10, když kliknu pravým na launcher a dám otevřít umístění souboru, tak se mi otevře složka hry, ve které ale nejsou složky s instalačními soubory ale jen launcher. Nevíte někdo kde bych tuto složku našel?

Odpovědi na otázku

je to warez hra a nebo koupená ?

Ked kliknes pravym mysitkom na ikonu, das vlastnosti, nie je tam umiestnenie alebo link odkazu?

Spustit a vloz toto %SystemRoot%\explorer.exe shell:::{ED228FDF-9EA8-4870-83b1-96b02CFE0D52}

Podle toho co je to za hru, ale na 100% to bude uvedené v tom launcheru

Instalacni slozku JAKE hry: Ja nevim, zdali jste vsichni tak natvrdli nebo ne, ale spolehlivé věštecké koule zatím na trhu nejsou.