» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 Home - SPDIF nefunguje

Zdravím, mám problém se zvukem u Windows 10 Home. Jedná se o konektor spdif, u kterého nemám ovladače a který je integrován přímo do základní desky. Aktualizace mi nic nenaleznou a reinstalace win nepomohla. Lze to nějak obejít? Připomínám, že nemám jiný zvukový konektor, grafická i zvuková karta je integrována do základní desky, tudíž nemám možnost změny.

Odpovědi na otázku

"Lze to nějak obejít?"Problem sa neobchadza, ale riesi.Navstiv webovu stranku vyrobcu Tvojej zakladnej dosky (ktoru si neuviedol) a stiahni si ovladac pre integrovanu zvukovu kartu.

Použij https://drp.su/en (online verzi).

Jenom ne takové sračky... :)

Píše to: Adresa odkazuje na web, který je potenciálně nebezpečný, otevření stránky je blokováno.

Konektor žádný zvláštní ovladač nepotřebuje. Stačí jen ovladač pro integrovanou zvukovku, který najdeš na webu výrobce základní desky. A mimochodem, možnost změny samozřejmě máš. Stačí si asi za 250korun koupit externí zvukovku do USB a nebo o něco dráž do slotu PCIe

na webu výrobce základní desky je nepochybně ke stažení ovladač zvukové karty, nebo přinejmenším nějaký "globální" balík s ovladači pro tu desku.