» Poradna » Notebooky

Windows 10 hlavou vzhůru

Na svém notebooku hp elitebook 2170p se mi co minutu až dvě přehazuje celý obraz hlavou vzhůru, pořád musím mačkat klávesovou zkratku ctrl+alt a šipku nahoru. stalo se to po aktualizaci z Windows 7 na Windows 10 legální originální.Chtěl bych vědět kde to zablokuji. Klávesnice je v pořádku. Prosím jenom opravdové odpovědi a ne nic mimo nebo k tomu proč jsem aktualizoval nebo proč mám tento notebook, pouze odpovědi na otázku, děkuji.

Odpovědi na otázku

Aktualizoval jste i všechny potřebné ovladače? Jediné co mě momentálně napadá, je nekompatibilní ovladač na grafiku.

Ovladače vypadají v pořádku je tam napsané Intel HD Graphics 4000 a to je ta grafika, myslím že už jsem to vyřešil ale mám jiný problém s tím že to neumí najít WIFI

Tak už nic už se všechno vyřešilo

Tak se pochlub, co jsi tam podělal

Hlavou vzhůru je v poradku, horsi by bylo vzhuru nohama.

Postačí vypnout Režim tabletu.