» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 furt se připojuje nějaký mass storage.

Ahoj mám Windows 10 a bohužel je tam takový problém.. furt dokola windows "tútá" že se připojuje nějaký mass storage.. nevím o co jde .. flashku ani pamětovku v pc nemám takže nevím co se připojuje.. viz videohttps://youtu.be/aI0uuIqnwF4Co s tím mám dělat ?

Odpovědi na otázku

Děkuji za odpovědi předem :)

Zkus vypojit i klávesnici a myš, jestli to nepomůže. Pak bych hledal problém v těch virutálních jednotkách. Nemáš RAM disk? Některé se tváří jako mass storage

Začal bych zkusmým odpojováním periferií, zda to po odpojení některé přestane.

Zkontroluj zapojení, např. u interní čtečky CF/SD karet stačí špatný kontakt kabelu do desky... Podívej se co se objevuje/mizí - https://www.nirsoft.net/utils/usb_log_view.html A když nic, tak zkus aktualizovat ovladač UDB řadiče, chipsetu.

No tak si ve Spravci zarizeni najdete ID toho Mass Storage device a pak si dogooglete, jakemu ze HW to ID patri.A on to nemusi byt ani HW. Muze to byt treba virtualni opticka mechanika a podobne vjecy.