» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 Creators Update zakázáný ovladač

Po upgrade na Windows 10 Creators Update zůstává po spuštění zakázán jeden z několika PCI portů - ovladač ve správci zařízení. Jedná se o:Intel(R) 5 Series/3400 Series Chipset Family PCI Express Root Port 3 - 3B46Vyzkoušena i čistá instalace.Po ručním povolení se ovladač korektně zapne.V systému nebo funkčnosti nikde nic nepozoruji.Lze to nějak trvale zapnout?

Odpovědi na otázku

Rozhodl ses dobrovolně používat věčnou betaverzi OS. Tak si trp! A zvykej si, problémy budou přibývat. Řešit je nikdo nebude, nemají na to čas - mají spoustu práce - s telemetrií.....

Ty se hodně nudíš co? Místo takovýhle keců radši neodpovídej vůbec.

Á, další W10-telátko se ozvalo, kolik vás ještě dneska bude? Nadávat můžete akorát na vlastní hloupost.

Popisuj si svůj topic idiote !

Nenadávej - běž si raději užít skvělé 3D malování...

Tvl proč se sem sereš?Já jsem neptal na tvoje debilní keci.Ale je vidět, že jsi velmi oblíben. Prostě DEBILhttps://www.zive.cz/poradna/windows-7-update/...

Další frustrovaný desítkář - prostě tvůj kámoš - je a bude vás stále víc...

V pohodě neboj. Já si počkám. A kdo si počká ten..Těš se :)Hezký den.