» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 Creators - nejde přidat uživatel

Dobrý večer, v úterý jsem si upgradoval Windows 10 na Windows 10 Creators. A nyní mám jeden problém. Chci přidat dalšího uživatele na mém PC. A nejdete to:-Zadám jeho e-mailovou adresu a účet se vytvoří. Ale když se pak na účet chci přihlásit tak to nejde. Hlásí to tuto chybu (viz. příloha)https://ctrlv.cz/dzHFDíky

Odpovědi na otázku

Skús čistú inštaláciu

Pardon špatně jsem to napsal. Dělal jsem to v neděli přes čistou instalaci. Nechtělo se mi to stahovat v úterý, když by mohly být zatížené servery. Stáhl jsem si na stránkách Windousů tu instalačku, přest tu jsem si to nainstaloval