» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 centrum akcí a hodiny nejdou otevřít

Ahoj,chtěl jsem rozšířit obrazovku klasicky win+p, bohužel nic se neprovedlo. Začal jsem zjišťovat, kde může být problém a zjistil jsem, že nefunguje ani centrum akcí a hodiny. Když na ně kliknu, nic se neděje. Integritu systémových souborů jsem kontroloval, žádná chyba nalezena nebyla. Nemáte někdo tip, jak toto opravit?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Explorer.exe může na Windows 10 2004 tuhnout a nereagovat. Pak nefunguje Centrum akcí, ani Start. Řešením je nainstalovat kteroukoli z posledních kumulativek, tam už je to opravené.

Než bych se tím dále zabýval, obnovil jsem zálohu. Vše teď funguje správně. Děkuji diskutujícím.

Hlavně, že Vám to pomohlo. Ne každý má takové štěstí.

... mě, když nejde "Centrum akcí", tak pomůže pouhý restart PC a je to zase OK ...

Restartoval jsem několikrát a nepomáhá to.