» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 BSOD PAGE FAULT IN NON PAGED AREA

Mám Lenovo Yoga 300 11IBR, najede systém W10 a po minutě naskočí BSOD: PAGE FAULT IN NON PAGED AREA. Když vlezu do nouzového režimu, tam mi to neudělá. Z nouzového režimu jsem odinstaloval co šlo, ale dělá to pořád. Vypnul jsem i stránkovací soubor, který snad všude s touto BSOD chybou radí a taky furt to samé.Setkal se s tím už někdo?

Odpovědi na otázku

Setkal se s tím už někdo? ... ....ano setkal docela častá chyba která má více původců.Bod obnovy z doby kdy to neblblo > tovární nastavení, test disku, test paměti.... ....následně servis či reklamaci. často to dělají jen blbé ovladače.

body obnovy nejsou, tovární nstavení až jako poslední možnost, co se týká disku, tak je tak jen 32GB prostor, asi jen nějaká flashka, paměť je ok. Zkusím ze správce zařízení odebrat ovladače.

skus nastavit automaticky managment virtualnej strankovacej pamete pre vsetky disky

jak to udělat?

Je to Yoga!