» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 aneb ''Některá zobrazení určuje vaše organizace''

Ahoj, mám legální W10 a docela jsem striktně všechno zakázal už při čisté instalaci, v systému jsem zakázal odesílání informací na MS + odesílání aktualizací a pár dalších blbinek.Dneska jsem si chtěl upravit start a odebrat nějaký ty dlaždice ale jsou zablokovaný a nelze s nima nejak hýbat.Po chvilce jsem zjistil, že mám v nastavení nahoře napsáno červeně:''některá zobrazení určuje vaše organizace'' a jsou zakázaně někeré nastavení. Nevítě někdo, co s tím? V doméně nejsem a nechce se mi povolovat to bonzování na MS..Googlil jsem ale moc informací jsem nenalezl, jelikož je to teď čersstvé po poslední aktualizaci.Díky

Odpovědi na otázku

Červeně? Tak může být "ksc.cz". Jestli tak, tak to zeptej na svém národním výboru...

Hele tohle je špatnej vtip :D

Musíš odblokovať zakázané. C:\Windows\SystemApps\*,*Použi; OOSU10.zipVyblokuj Telemetriu v súbore Hosts a porty 443 vo Firewall. Návody s Dávkami sa mi nechce opisovať. Poradia tunajší experti.

Taky jsem se s tím chvíli pral, takže bez těch keců co sem přidávájí "odborníci" a nepomůžou.Mám Windows 10 64-bit Pro a postup:1. v hledání napsat CMD2. kliknout na nalezený "Příkazový řádek" pravým tlačítkem myši a dát spustit jako správce3. zkopírovat příkazy níže a dát vložit (pravým tlačítkem myši) do okna CMDreg delete "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\DataCollection" /v "AllowTelemetry" /freg delete "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WINEVT\Channels\Microsoft-Windows-Application-Experience/Program-Telemetry" /v "Enabled" /freg delete "HKLM\Software\Policies\Microsoft\Windows\DataCollection" /v "AllowTelemetry" /freg delete "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies" /freg delete "HKCU\Software\Policies\Microsoft\Windows" /freg delete "HKLM\Software\Microsoft\Policies" /freg delete "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies" /freg delete "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsStore\WindowsUpdate" /freg delete "HKLM\Software\Microsoft\WindowsSelfHost\Applicability" /freg delete "HKLM\Software\Policies\Microsoft\Windows" /f4. zavřít okno cmd5. restartovat6. stáhnout "Spybot Anti-Beacon" a nainstalovat - např zde: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/bezpecn... 7. spustit program a dát IMUNIZE8. To je vše - mě to běží jak má

Děkuji na sto tisíckrát, hledal jsem všude možně, ale až tady se konečně podařilo najít něco, co opravdu zabralo. DÍKY, DÍKY, DÍKY!!!! :)

Po X letech navod funguje = tleskam jen "Spybot Anti-Beacon" odkaz jiz nefunguje, tak jsem stahl jinde, spustil a to je vse (pak jsem odinstaloval). Zadne "IMUNIZE" jsem nevidel a tudiz nemackal.

Zdravim, při vkládání do CMD mi to napíše: ERROR: Přístup byl odepřen. (nevíte prosím co mám kde povolit? Byl jsem se v kořenovém adresáři C:\ nebo mám jít jinam?)

Jo jsem dement, zapoměl jsem CMD spustit jako zprávce

Mne to nefunguje - W10 Prof build 15025

Zdravím, po výše zmíněném postupu přestalo fungovat několik driverů. Všechno šlo vyřešit přeinstalací, kromě wi-fi. Ta nereaguje. Máte nějaký nápad, jak to vyřešit?

Tak nakonec pomohla přeinstalace W10

Moc děkuju, pomohlo.

Díky, funguje a bez kecu. To se musí ocenit.

Moc díky za řešení, už jsem nedoufal. Pomohly jen ty příkazy v CMD, ten s DataCollection" /v "AllowTelemetry" /f jsem si musel přidat ručně. Po restartu vše OK

Přístup byl odepřen

A jak mám dát prosím imunize?Děkuji.

Jestli můžu nejak prispet do diskuze, já jsem měl na počítači, krome uctu od microsoftu jeste skolni ucet kvuli onedrive ktery mame od univerzity. A stačilo odebrat školní účet a nastavení bez problemu funguje.

Zachránil jste mi zdraví. Děkuji mnohokrát.