» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 after update dont work

Windows 10 po updatu sem zaseklej v boot obrazovce kde není zobrazeno načítacý kolo jenom znak windows 10 a nic víc pomáhami jenom obnovení systemu do bodu obnovení ale je to nepřijemný každí den čekat cca 30 minut než se to obnoví a přijít tak o všechni soubory ktery jsem udělal za tu dobu nevíte co stím

Odpovědi na otázku

Vypnout službu WU do doby než se problémy (záplaty na meltdown & spectre) vyřeší.https://www.sordum.org/9470/windows-update-block...

děkují za odpověd ale i to jsem skoušel přimo v registru vypnout windows update a nepomohloto myslí tě ze tohle pomůže

No hlavně zaškrtni "Protect service settings"-------------------------------------------------Jinou možnost stejně nemáš - jedině pak čistá instalace a hned to zablokovat...