» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 a Wifi

Po naistalování Windows 10 nemohu žádným způsobem připojit Wifi.Ůdajmě my chybí jakýsi ovladač.Dokážr my někdo poradit,jaký a kde ho mám hledat? DĚKUJI

Odpovědi na otázku

Ne.

Zjisti si, kdo vyrobil tvůj notebook a jaký máš typ notebooku. Obě informace se dozvíš obvykle na spodní straně notebooku.Pak zajdeš na stránky výrobce a stáhneš si ovladač pro wifi adpter. Obvykle v sekci podpora (support) a následně stažení ovladačů (drivers)

Stáhni si program HWInfo, zjisti co máš za síťovku, stáhni ovladače a nainstaluj.

Neznám případ, že by někdo tak idiotsky choval k vlastnímu jazyku a přitom nepotřeboval pomoc. Fuj.