» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 a účet u MS

Dobrý den přátelé,mám jednoduchou otázku: jde instalovat nejlepší Windows všech dob bez účtu u Microsoftu?Předem děkuji za odpovědi.S pozdravemObyčejný Člověk

Odpovědi na otázku

joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooTen zbytek o je vlevo schovaný abys věděl.

Ty brďo, na opačný straně, vpravo.

Znamená to tedy, že po upgradu z W8.1 na W10 poté vytáhnu pomocí produkey klíč, který pak mohu použít pro čistou instalaci?

Ne. Pro čistou instalaci nepotřebuješ klíč.http://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/windo... přečti si toto ať nevypadáš jak nějaký dement

Díky Soptíku.

bez účtu microsoft to jde stejně jako u windows 8.1 - při instalaci to vyžaduje přihlášení účtem.. zadáte cokoliv co vypadá jako mailová adresa (xx@ddd.se) a cokoliv jako heslo.. win zjistí že to není účet microsoft a nabídne neznatelným písmem volbu - "Místní účet". a to je ONO..