» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 a paměťovka

ahoj chci nainstalovat windows 10 a proto jsem četl tenhle článek: http://www.zive.cz/clanky/jak-nainstalovat-w... A píšou tam že si mam připravit instalační medium a nemam nic jiného jak paměťovku do telefonu stačilo by to? kapacitu ma o dost větší jen jestli bych si ten windows z ní mohl nainstalovat

Odpovědi na otázku

To čo si čítal nieje potrebné pokiaľ nechceš čistú inštaláciu :) pokiaľ máš legálny windows tak len stačí kliknúť na get windows 10 a pokračovať ďalej

ale ja chci čistou instalačku.... mam bitovou kopii windowsu 8.1 a chci čistou instalaci windows 10 proto se ptam jestli ti to mužu udělat přes pamětovku nebo ne

Ne každý PC je schopen z paměťové karty bootovat - takže nezbývá než to zkusit. Buď to půjde nebo ne....

a to máš usb čtečku nebo chceš použít redukci a vestavěnou čtečku v notesu? Ze čtečky leckterý PC nenabootuje.

mam na straně notebooku zdiřku na pamětovku

aha, interní čtečka... Tak s tím může být problém.

To je problém si koupit za 100kč flash disk.

eventuelně, jestli má mechaniku, tak DVD-R médium stojí asi 5 korun.

to je až posledni varianta