» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 2x a datové SSD

Dobrý den,mám dva SSD disky (Samsung 870 EVO 1TB ) a na každém stejné Windows 10 pro.( jeden používám na hry a druhý na práci ) - vidím je v PC jako disk C a vždy je manuálně měním - takže je připojen vždy jen jeden SSD s operačním sstémem W10.Koupila jsem si nový SSD disk ( SSD disk Samsung 970 EVO 1TB, M.2 (PCIe 3.0 4x NVMe), TLC ) na který si chci dávat data, zálohy a ten je napevno v počítači jako disk: D.Ale když ta data nahraji v jednom SSD - Samsung 870 EVO 1TB (herním) tak to druhý pracovní nevidí. Mám ještě připojeny 2 disky HDD z NAS a tam je vše normální - oba systémy je vidí stejně.Nevytváří si W10 nějaké vztahy s napevno připojeným datovým SSD?Nevíte jak to nastavit aby se datový disk choval normálně? Děkuji moc za odpověď a hezký večer. Iva

Odpovědi na otázku

normalne sa datovy disk chova normalne :) Zober to do servisu, nieco mas zle. Je kludne mozne, ze ani v tom windowse co akoze disk vidi to nenahravas na to "nove SSD".

Má přidělené písmenko ??? v tom OS, kde není vidět. Taky musíš mít správně nastavená práva.

On je vidět - jen v kazdem W10 jsou videt jen ta data co jsem tam pridala

Zkontroluj ta práva (v Zabezpečení).