» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 10525

Vyšel už český jazykový balíček ? Případně jak stáhnout.

Odpovědi na otázku

Proč to máš v EN? Přepni si to do CZ v menu.

Protože to je nová veze Windows 10 pro Insider Preview 10525

Ok, tak znovu. Proč to máš v EN? Přepni si to do CZ v menu.Nebo ti přijde, že to třeba tady mají v EN?http://www.cnews.cz/vyslo-nove-sestaveni-wind...

Ono prave ta 10525 to aj mne nejako čiastočne zmršila, mal som SK a teraz po update je to kombinácia En a SK, menu v štarte napríklad.

Je to jen vývojová verze, nelze očekávat bezproblémový chod.