» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 + tv karta WinFast 2000 XP

Ahoj,po dlouhé době jsem zkusil znova nainstalovat win (zlákala mě ta aktualizace na 10) a potřebuju asi poradit s tv kartou WinFast 2000 XP - v archlinuxu běhá jak má a pamatuju, že kdysi pod 7 běžela taky. Teď jsem zkusil najít ovladač a program k ní a jediný co se mi povedlo bylo zasvinit system nějakýma "kodekama" a službou která nešla zakázat - nakonec jsem radši reinstaloval a chtěl bych se podobnému vyhnout (zálohovat jsem chtěl až "plně" nastavený systém protože tohle jsem nečekal - teď už bitovou zálohu mám)je tady někdo kdo podobnou kartu používá pod 10 a věděl by poradit prosím?

Odpovědi na otázku

Ak je podobná ako 1800H, nainštaluj winfast PVR a ak Ti napíše, že nemáš graf, spusť devmgmt.msc a ovládač nájdi ručne. Setup.exe to žiaľ nedokáže aj keď by mal.

nenarobí s tým nič ani podsunutím *.inf a *.sys.

Neviem do akej miery sú 2000 a 1800H podobné, ale opakujem sa, že 1800H som rozchodil

Nemáš šancu pri W10 (jedine skryť ovladač)Tiež používam kvôli TV Winfast dualboot W7 / W10

Ja problém nemám. Šlo to síce okľukou, ale šlo/ide.

akou okľukou?

Prečítaj si môj 1. príspevok znova

tie tvoje fantasmagórie si strč niekam.

Fungující ovladače pro TV tuner Leadtek DTV2000H pod win 10 jsou 5.0.18.6420 ze dne 19.9.2007. Fungující WinFast PVR2 ve win10 je ve verzi 2.0.3.57. Rozchodit to pod desítkama lze, takže ti, co tvrdí, že to nejde nemají trpělivost.

https://uloz.to/!fb3gCaLhn/driverleadtekwinfast2000tv-expert-cx2388xwhql-zipnahral som ti na ulozto zazipované ovladače x32/64, ale pri W10 Winfast nerozchodíš.

Také jsem to zkoušel a po nějaké době jsem konečně našel fungující ovladače pro windows 10 x64.Dobře to i spolupracuje s windows media center.

A kdes vzal ovladač pro winfast a WIN10???