» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 + aplikace pošta

Windows 10 Pro a aplikace pošta .V složka doporučená pošta,se mě ztrácí pošta po přečtení.Nemažují ale po čase se zpráva ztratí. Nějaký tip jak tomu zabránit.

Odpovědi na otázku

Nemáš nastaveno, že se má ukazovat pošta jen třeba za posledních 7 dní?

Tiez odporucam spustit Store a updatovat aplikacie.Mimochodom ta appka bezne pada, aj v poslednej verzii a stvara kadeake divy...

mě se ztrácí pošta právě ty poslední verzi. Jak jí přeinstalovat tu aplikaci pošta?

Mozes skusit pravy klik a uninstall(pokial je tam ta moznost). Ak ano, tak potom ju vyhladaj v Store a normalne nainstaluj.Nemam po ruke PC s W10, tak to neviem vyskusat, ci to ide. Vecer doma mozem.

možnost odinstalace tam bohužel není.

Skus odobrat tymto sposobom:http://www.tenforums.com/software-apps/7695-info-r... a potom vyhladat v Store a nainstalovat.Na vlasnte riziko.Skor by som poriadne preliezol vsetky nastavenia, pred tymto krokom.