» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - zakázat víku probouzet počítač

Zdravím všechny,ve schématech napájení mám nastaveno "akce při zavření víka: žádná". Jenže nedokážu nastavit opak: počítač uspím a nechci, aby ho otevření víka probudilo, ale třeba jen klávesnice či tlačítko napájení. Jde to někde nastavit?Díky za tipy.

Odpovědi na otázku

Pamatuji si, že různím "zařízením" se dá zakazovat probouzet počítač (třeba myši apod.). Ale nevím, jak je to s víkem :/

Na to stačí velké kladivo při uspávání a můžeš si být jistý, že po otevření víka (třeba od okurek) se ti už neprobudíP.S. Tvoje starosti bych chtěl mít

Tak neotvírej víko, když na tom nechceš nic dělat

mam trochu jiny problém vse mam vypnuty notas ze jsem linej ho zavírat a mam ho daleko protože ho mam přes hdmi do tv ptopojeny tak davam jen rezim spanku jen ze po několika minutach se zapne nekdy se nezapne a nekdy třeba cca za 3-4 hodiny většinou vecer kolem desate vypnu a rano se probudim a bezi aktualizace nebo tak nic nebezi není tam casovac nic sem tam se zapne nechapu ale jak rikate otevřu viko a ze bych resil jestli se zapne nebo nezapne bych asi neresil