» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - verze 2004 - chyba

Dobrý den, chtěl bych oznámit novou chybu, ohledně Windows 10, verze 2004.Ještě před pár dny jsem měl Windows 10, verzi 1903.Mám dva monitory a na druhým mám ikony, např. tento pc a na hlavním monitoru ikony nemám.Ikony vždy zůstávali na stejném místě (na druhém monitoru), ale od nové aktualizace 2004, vždy po zapnutí, se mi dvě ikony dají na hlavní monitor a ostatní zůstanou na druhém monitoru.Kdo má stejný problém tak napište, předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Hlásit takovou chybu v PC poradně má asi tak stejný smysl, jako bys to nahlásil v květinářství...

U mně všechno v pořádku.

U mě vše O.K.