» Poradna » Notebooky

Windows 10 - uspání po 2 minutách

Zdravím, mám problém na mém notebooku Lenovo (nejspíš po instalaci universary update) že po dvou minutách nečinnosti (možná i méně) se počítač přepne do režimu spánku, přičemž v nastavení mám nastaveno 20 minut. (zkoušel jsem projít všechna možná nastavení kde by toto mohlo být).Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Můžete se v tom šťourat celé dny, ale nejlepší nakonec asi bude přeinstalace systému. Co takhle použít nějaký funkční OS.

Aniversary nemám, ale aj starší bild toto robil. Časom samosato spraví.

Co takhle se sebrat a táhnout, když neumíme poradit?

To se mi děje taky, ale na HP.

Nerieš, OS si to porieši. Alebo spánok vypni úplne. Neviem či je nutná aktualizácia, ale mne sa to časom opravilo samo.

A je to určitě režim spánku? jestli to není hibernace ta má vlastní nastavení v možnostech napájení

Hybernaci mám vypnutou úplně.

V každom prípade hľadaj problém v Bios, Advanced Configuration and Power (ACPI), či máš správne nastavené S3. Následne skontroluj nastavenia v Plánovač úloh (Task Scheduler), či nemáš nastavenú nejakú zakliatu úlohu na prechod spánku. powercfg / devicequery /?História spánku v cmd.exe: powercfg lastwake

http://www.zive.cz/poradna/pocitac-se-sam-us... V tomhle vlákně se řešil podobný (možná totožný) problém, řešení bylo vypnutí bezobsluzneho režimu spánku - viz. vlákno. Snad to pomůže.

Díval jsi se, jestli není rozhozená appka od Lenova (Power management) ?