» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - rozlišení v aplikacích windows 10

Zdravim, mam problem ohledne prechodu z W7 na W10. Pri nativnim fHD rozliseni je vse ostre (web - chrome, film, atd), avsak ne v aplikacich viz napriklad toto od MS https://www.dropbox.com/s/zc6fnl4dixd78x5/W10.pngveskere texty v nastaveni a dalsich nabidkach vypadaji takto neostre.Text je velmi hruby a neostry. Nevi nekdo cim je toto zpusobeno? Zoobrazeni je na 100% (doporuceno) a mam nejnovejsi ovladace grafiky. Windows10 DPI Fix jsem zkousel, ale tento problem nevyresil.

Odpovědi na otázku

Po upgradu bych doporučoval čistou intalaci, protože po upgradu z win7 nebo win8 může být v něčem výpadek. Já měl problem taky. Vyřešila čistá.