» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - problém při spuštění kvůli přerušení aktualizace

Ahoj, instalovala se mi aktualizace, ale na 100 procentech se mi zasekla, tak jsem to nechal běžet do rána a furt nic, tak jsem to vypnul natvrdo, ale když teď PC zapnu, tak se můžu dostat jedině do BIOSu, jinak se zobrazí černá obrazovka s kurzorem a načítacím kolečkem. Nouzový režim přes Shift a Shift + F8 zapnout nejde. Co mám dělat ? Díky za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Je pozoruhodné, že tě to nenapadlo.Instalovat.

?

Přeinstaluj to formou čisté instalace.. Tohle je prostě bolest těch posraných Win 10. Každý nový build ve formě aktualizace způsobuje na některých mašinách totální karambol.. Tipnul bych si, že to může být následek stavu systému před aktualizací. Jestliže je systém zabordelařený, pak automaticky následuje kolaps a tedy nedokončení aktualizace..

Dobře no, myslel jsem že takhle daleko to nebude muset zajít, ale bohužel no.. Tak díky za tip

Shift a Shift + F8? a co takhle jen F8 to by melo stacit a vybrat posledni znama konfigurace.

Jo to jsem taky zkoušel, vůbec to nereaguje, jen se to nejdřív dostane do načítací obrazovky s tím logem, pak do černej bez loga a tam to zůstane až nakonec zmizí to načítací kolečko a skončí to na černej obrazovce s kurzorem se kterým můžu hýbat ..

Mozna to nepujde,ale zkus moznost 2. Spouštěcí pokročilým nastavením spuštění z menu Power1. Do krok 2, 3 nebo 4 níže, jaké nabídky Power byste chtěli použít. 2. Otevřete menu Start, klikněte / Klepněte na tlačítko Power, stiskněte a podržte klávesu Shift a klikněte na / kohoutek na Restart. (Viz obrázek níže)Klikněte na obrázek pro větší verzi. Název: Start_menu.jpg Zobrazení: 8528 Velikost: 117,5 KB. Číslo: 182733. Stisknutím klávesy CTRL + ALT + DEL, klepněte na / kohoutek na tlačítko Power, stiskněte a podržte klávesu Shift a klikněte na / kohoutek na Restart. (Viz obrázek níže)Klikněte na obrázek pro větší verzi. Název: CTRL + ALT + DEL.jpg Zobrazení: 4220 Velikost: 31,4 KB ID: 63534. Zatímco na přihlašovací obrazovce, klepněte na / Klepněte na tlačítko Power, stiskněte a podržte klávesu Shift a klikněte na / kohoutek na Restart. (Viz obrázek níže) https://www.tenforums.com/tutorials/2294-boot-advan...