» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - připojení bezdrátového displaye - SMART TV

Ahoj,mám NTB s WIN10 a propojuji se Samsung Smart TV.- Když dám Vysílat na zařízení (film, fotky) - funguje OK- Když spustím Smart View aplikaci pro WIN - skončí to v chybě - Something when wrong ....- Když dám připojit ve WIN bezdrátový display, chvíli se točí a pak to napíše, že nelze. Zajímavé je, že na TV se objeví hláška, že NTB je připojen.- Zařízení jsou na jedné Wi-FI, každopádně jsem vyzkoušel 2 různé Wi-FI (přes modem UPC a hotspot přes mobil). Vždy stejné chování. Na NTB shozen kompletně firewall včetně antivirů atdRád bych duplikoval obrazovku stejně jako přes HDMI, ale už nevím co s tím?Nevíte někdo, v čem může být chyba?Díky.

Odpovědi na otázku

Otázka zní a podporuje Váš hardware funkci wirreless display ?

Mám Hisense 4k 65" a tato TV nepodporuje Win10, jen zařízení s Android (mobil, tablet, atd.), tudíž zde bude chyba asi totožná se Samsungem, třeba počkat nějakou tu dobu na případné aktualizace.

Ahoj, mě pomohl tento návod:https://windowsreport.com/windows-10-wont-connect-s... Konktrétně bod 3.