» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - přenos licence

Dobrý večer, poměrně ožehavé téma a na google toho je mraky ale už poměrně staré... chtěl bych se zeptat jak je to nakonec s přenosem windows licence na nový zařízení?Mám zakoupenou krabicovou verzi windows 7 Home Premium, poté sem si zakoupil windows 8 pro (upgrade vč. dvd a licenčního čísla) a poté sem využil bezplatného přechodu na windows 10 pro.na novém notebooku se mi díky té licenci bez problému aktivovalo windows 10 Home ale vůbec nevím jak přejít na tu Pro verzi... jestli to teda jde :Ddíky za každou reakci :)

Odpovědi na otázku

Ano, lze - nastavení.

Na přenosu Windows licence není nic ožehavého, neboj.

Připadá mi, že jsi udělal chybu v tom, že jsi pro aktivaci W10 použil klíč z W7 home a ne z W8 pro.

tak sem normálně kliknul na upgradovat v tom jejich windows store a nějako to funguje ani sem nic nezadával :D takže teď mám aktivovaný dvě zařízení s windows 10 pro a normálně to funguje