» Poradna » Ostatní

Windows 10 - Pošta - zvětšit písmo

Zdravím,chtěl bych se zeptat, jde v poště ve Windows 10 nějak zvětšit písmo v příchozí poště?A lze nějak natrvalo změnit velikost a barvu písma v editoru pošty?Díky

Odpovědi na otázku

Teď nám ještě prozraď, jakého používáš pošťáka.

"Pošta" ve Win 10 (neboli Outlook Pošta a Kalendář).

Tak už podle nadpisu je jasný, že používá aplikaci Pošta, která je součástí Windows 10.

Poštovní klient, co je ve Windows 10. Normálně používám Outlook 2016, ale chtěl jsem to vyzkoušet.

Jedna se o jednoduchou univerzalni aplikaci, pozadovane moznosti v nastaveni aplikace nejsou. Jedinou moznosti je zvetsit pismo primo v systemu, ale tim bude mit velke pismo uplne vsude.

Ani někde v registrech to nejde změnit?

Ne, pouzivej "velky" Outlook, kdyz ho mas.