» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - pomalé načítání obrazovky před "login"

Ahoj, prosím o radu. Koupil jsem si ntb Asus Rog Strix, funguje dobře, ve hrách má výkon, neseká se a žádný jiný problém. Jen při spouštění nějak blbne windows.Mám windows 10 a když spustím PC, tak se hned načte na tu obrazovku s hodinama a datumem, pak dám dvojklik (jakože před loginem) a může trvat i minutu, než se mohu do PC zadat heslo. Setkal se s tim někdo? Aktualizace mám všechny, rychlý start zapnutý. Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Má ssd? Přesný typ notesu?

i5-7300HQ.Může za to HDD? SSD bohužel nemám.

Ptal jsi se na notes ne na procesor, pardon. Asus Rog Strix GL703VM.

V dnesni dobe pocitac bez SSD na system? A jeste k tomu laptop? No tak to sorry jako! Mel jste poridit verzi s M.2 diskem, ostatni modely jsou nepouzitelne.

Spíš zkus ten fastboot vypnout, protože pokud se state uložil špatně, bude ti to na začátku hrabat víc, jak při klasickém spuštění. Taky zkus udělat defrag, čističe / urychlovače, a to i ty z bloatware, doufám nepoužíváš.