» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - Nespustí se po aktualizaci (14.1.2021)

Zdravím,Dnes mi ve Windows 10 klasicky naběhlo okénko, že je třeba udělat aktualizaci. Klikl jsem tedy v menu na aktualizovat a restartovat. Bohužel, po restartu vyskočila modrá obrazovka a text "Počítač se nespustil správně". Nabídlo možnost restartovat (zkusil jsem opakovaně a stále furt dokola). Druhá možnost je upřesnit možnosti, kde jsem vyzkoušel obnovit kopii (bohužel, žádnou nemám, takže nic). Odinstalování aktualizace (napsalo, že nelze, protože systém čeká na instalaci aktualizace). Pak už je tam jen přeinstalace celého windows, ale bojím se, abych nepřišel o všechna data.Jaké další možnosti jsou? Potažmo setkal jste se s tím někdo?

Odpovědi na otázku

iso linuxu .....skopcit data s hdd na externy disk a nova instalacia alebo servis,urobia to iste ale zaplatis za to.

Prilis mnoho rnic nerikajich reci.(krome toho, ze probehl Wupdate a PC nenabiha. Co tak pro zacatek uvest HW konfiguraci PC. /popr. znacku-model notebooku?

a to ti je naco? Stara znama indickca chyba win10 = windows update. Uz by im konecne niekto mal dat pokutu aspon 5nasobok rocneho obratu a prikazat dorobit tlacitko update ON/OFF

indicka

Treba proto, ze muze mit total mr*dku s Intel Atom + 32GB.

Tak data snad máš zálohovaná, ne? Jinak asi pro tebe nemají žádnou cenu.

Zálohuj data a přeinstaluj Windows.

Když mám problém s rozjezdem volim rady dvou panů. Zde jeden. http://www.servispckupka.cz/jak_reinstalovat_windows_... Je tam i jak na data před akcí

Vzhledem k vete "bojím se, abych nepřišel o všechna data" sverte pocitac do rukou nekomu, kdo vsechna cenna data odzalohuje a provede instalaci Win. Takovy odbornik jiste predtim dokaze posoudit, zda problem neni vaznejsi (napr. nejaka HW zavada apod.). Sam se dotoho nepoustejte, aby nedoslo presne na to, ceho se bojite.