» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - nejde stáhnout přes Windows update

Zdravím, mám problém chtěl jsem aktualizovat z Windows 7 na Windows 10, ale při pokusu o aktualizaci mi to ve Windows update sekne na 0% nechal jsem to i přes noc ale nic se neděje.. Pri aktualizaci přes tlačítko co je vedle hodin to skončí "příprava stahování" a nic se nestane..Diky všem za rady jak aktualizovat..

Odpovědi na otázku

Musíš použít nástroj přímo od Microsoftu, který není závislý na nainstalovaných aktualizací v systému https://www.microsoft.com/en-us/software-download/w... :) .

A jak je to pak s aktivací? Mam originální oem licenci

No po upgradu budeš mít legální Windows 10 :) . OEM licence sedmiček bude samozřejmě i poté funkční.

Stiahni si ISO W10, rozbaľ ho (WinRar), klikni na Setup.exe.Sprav inštaláciu W10 priamo v gr.prostredí W7. (Budeš vyzvaný: Zachovať alebo nezachovať). Zachovaj svoje nastavenia z W7. Nasledujú tri reštarty a máš na oddiele W10 1511 ako maľovanú. Licenciu ti pridelia na pozadí servery MS.

To iso stáhnout přímo od nich nb z torrentu? A je tam i možnost v podstatě naformátovat disk? Aby tam nebyly ty kraviny jako aplikace, data atd..koupil jsem notas tak abych mel v podstatě čistou instalaci

ISO priamo zo serverov MS, nešpekuluj.Čistá inštalácia sa tiež spraví z gr.prostredia W7, len zadáš "Nezachovať..."Bordel sa ti zhrnie do zložky WindowsOLD.Zostanú čisté Registre, čistý systém ako inštalácia z externého média po naformátovaní oddielu, iba netreba nič formátovať, W10 sa postará o čistotu, nemaj obavy. Žiaden pravek, vytvárať boot na DVD/USB, onánia, usw. .

Mám takový pocit že Win 10 už se stáhnout nedá minulý měsíc měl prý končit ve Free a už se dá jen koupit.

Bezplatný upg končí 29.7.2016, což je za 16 dní.