» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - nastavení barvy pozadí oken

Zdar, ani za prase se mi nedaří dostat na toto nastavení:http://www.bbc.co.uk/staticarchive/b9230b99906... Tuší někdo, kam to ti šu*ini dali? Ovládací panely Windows 10, to je děs, běs a utrpení.

Odpovědi na otázku

Co třeba nastavení, přizpůsobení ... mohl by ses aspoň trochu snažit

Tam jsem byl 100x, jediné co tam jde měnit je pozadí obrazovky. Ale já potřebuju změnit barvu pozadí oken. A když spustím tohle:rundll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL desk.cpl,Advanced,@Advancedhttp://www.bbc.co.uk/staticarchive/039f0559874... tak taky nic. Pložka "Advanced appearance setting" tam není.

Co třeba nastavení, přizpůsobení ... mohl by ses aspoň trochu snažit

Jenom pro pořádek, řeč je o Windows 10 + Anniversary Update.

Tak to vypadá, že ti tupci ten opšn jednoduše zrušili. NEUVĚŘITELNÉ. Totálně zdegenerovaný OS.-[http://superuser.com/questions/1002847/how-to-...

jj, chápu, že to nemá Aero, takže to nebude mít stíny, průhlednost a jiné kravinky. Ale nechápu proč nemohli hovádi umožnit jednobarevné custom nastavení pozadí oken podobné tomu, co mívaly Windows 2000:http://www.greenparrots.com/aqr-appdlg.gifProtože když umí černou nebo bílou barvu pozadí oken, tak není technicky důvod, proč by to sakra nemohla být uživatelem definovaná barva.

Vždyť si udělej .jpg s požadovanou barvou ... a dej si to jako desktop ... nebo o co jde?

Jo o pozadí oken ... omlouvám se.

>... nebo o co jde?Ty vole o barvu POZADÍ OKEN, editboxů atd. Píšu to čínsky nebo co ? Jde měnit barva desktopu, titulní lišty, všeho ostatního ale tohle ne.http://www.bbc.co.uk/staticarchive/b9230b99906...

ten Winaero Tweaker zmíněný v tom linku nefunguje?http://winaero.com/blog/the-list-of-winaero-... W10 jsem si na komp nepustil, ale zajímá mne to do budoucna, kdybych se mu nevyhnul.

Naštestí mám uložné svoje téma, kde ta barva je, ale chci ji zesvětlit a ani prd. Nemám teď čas se v tom zdegenerovaném systému hrabat.

Ty jsi neskutečný pito..c, jak pořád opakuješ to stejné dokola... Tam kam odkazuješ je opravdu úplné p.. dají se tam nastavit jen 2-3 základní věci jinak nic. :( W10 se vrátily o cca 15let zpět :(

Zrušilo se to kvůli UWP aplikacím, z pohledu vývojáře se teď dá udělat světlý nebo tmavý design. Klasické dialog prvky k dispozici nejsou. Proto se podle mě nedá nastavit barva ve Windows, protože to pro běžného uživatele bude / je zbytečné.

Je to toální zhovadilost. Místo aby funkce přidávali tak je odstraňují. Bílá mě tahá oči, jsem 15 let zvyklý na svoji barvu pozadí. Jsou to trotli, tímto to uzavírám. Dík všem.

Jo to jsou, zase na druhou stranu nevybavuju si aplikaci, kterou bych používal, a která by se podle nastavení OS řídila. Všechny si barvy řešej sami.

to je pěkná kravina. Dát na výběr bílé a černé pozadí, to jsou dva extrémy. Proč není něco mezi tím - aspoň klasická neutrální šedá?

Já jsem zvyklej na svoji barvu od dob Borland C++ 3.0. Takže tohle fakt nezkousnu. Musím se zanořit aspoň do nastavení Eclipse.Jinak OS Windows jde od verze 8 totálně to řiti. Pardon, ale takhle domrvit GUI to je naprosto nepochopitelné.

Muzete prosim rict kde se meni pozadi oken na cernou? Ja to nenasel. Mam vse tmave a kdyz otevru vecer slozku tak je to jako by mi to nekdo napral halogenem do oci.