» Poradna » Programy

Windows 10 - Minecraft

Dobrý den,Potřebuji pomoc, Mám Windows 10 a crashuje mi minecraft. Naskočí tabulka a je tam napsáno : Zkuste aktualizovat driver grafické karty.. (zkoušel jsem to ale driver je aktuální).. A nadále mi to vypisuje: -- Initialization --Details:Stacktrace: at azl.f(SourceFile:696) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:148)-- System Details --Details: Minecraft Version: 1.7.5 Operating System: Windows 10 (x86) version 10.0 Java Version: 1.8.0_25, Oracle Corporation Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle Corporation Memory: 53401760 bytes (50 MB) / 125042688 bytes (119 MB) up to 523501568 bytes (499 MB) JVM Flags: 6 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx512M -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0 Launched Version: 1.7.5 LWJGL: 2.9.1 OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread. GL Caps: Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched. Type: Client (map_client.txt) Resource Packs: [Resource pack] Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null Profiler Position: N/A (disabled) Vec3 Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used Anisotropic Filtering: Off (1)Prosím pomozte mi.. Každá odpověď se cení !

Odpovědi na otázku

celé to je : ---- Minecraft Crash Report ----// Don't do that.Time: 11.8.15 15:48Description: Initializing gameorg.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52) at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:252) at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739) at azl.ad(SourceFile:325) at azl.f(SourceFile:696) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:148)A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:----------------------------------------------------------------------------------------- Head --Stacktrace: at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52) at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:252) at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739) at azl.ad(SourceFile:325)-- Initialization --Details:Stacktrace: at azl.f(SourceFile:696) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:148)-- System Details --Details: Minecraft Ukázat celý příspěvek

Máš Javu nainstalovanou?

java 8.

Pošli LOG tam, kde má hra podporu - tak to dělám já. Za tohle mi nikdo neplatí.

Nechápu, Vysvětli mi to

Poskoč si ;)

Obecně tato chyba:org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not acceleratedZnačí že tvoje grafika (a nebo ovladače) nepodporují něco co ta hra vyžaduje. Takže vyzkoušet aktualizovat ovladače grafiky. Pokud nepomůže tak jedině počkat. Win10 jsou celkem nový systém a ovladače na OpenGL zatím nemusí být zcela dotažené. Ikdyž u nvidia a amd grafik by to mělo jít, ale u těch intel zobrazovadel to právě může mít nějaké takovéto nedostatky.

Ok , Radši počkám , díky

Nainstaluj si java 6 nebo 7 ty se doporučují na minecraft