» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - Metro Exodus (xbox) FPS 60 max (i5-1070ti-64G)

Ahoj přátelé,mám menší problém :'(Mám Windows 10 - Metro Exodus (xbox)přes aplikaci xbox pc mám celkem našlapané*• i5 - 1070 ti a 64 ram (SSD 3G/s)• monitor Dell S2417DGA přes debilní Windows Xboxmi to jede pouze na 60 snímků víc ani mín ne.Vše na ultra - 60Vše min - 60Prošel jsem tolik návodu a vše bez výsledků.Prosím o radu,v jiných hrách steam, origin, ...vše slape úplně luxusně.Předem děkuji

Odpovědi na otázku

A v ovladačích máš nastavenou obnovovací frekvenci jakou?

Máš nastavenou obnovovací frekvenci v nastavení hry na 165Hz a vypnul VSync?

W xbox vic jak 60fps neumi.

Víte co je dobré :DPo odepsaní proběhla aktualizace na nový patch a vše funguje dokonale :D jak načítání tak FPS :DJinak děkuji za nápady na opravuale vše mám dobře nastavené.:)