» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - LoadLibrary failed with error 1114

Zdravím,po instalaci Windows 10 se mi objevuje hláška " LoadLibrary failed with error 1114: Proces inicializace dynamicky připojované knihovny (DLL) se nezdařil.", nic zásadního se neděje, všechno funguje jen je to mírně otravné. Našel jsem tohle: http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windo... ale moc tomu nefandím. Jo a chybová hláška se v liště tváří jako explorer...Dík

Odpovědi na otázku

Si priekopnik, pionier, tester, tak bojuj.Ja prejdem na Win10 zaciatkom buduceho roku, ked budu vsetky tieto problemy odstranene.

Nějaký návrh jak zjistit které DLLko to způsobuje?

Ked mas NICK "Windows 10", tak si asi odbornik na Windows 10.Tak porad Ty nam.

Takhle je nick lepší? Neni to login jen neochota něco vymýšlet

Jestli máš notebook s přepínatelnou AMD grafickou kartou, tak zkus pro Explorer zvolit právě tu AMD, ne integrovanou intel grafiku.. Mně to pomohlo, chybová hláška zmizela, pak jsem si to vrátil zase na tu integrovku a pořád cajk.

Nefungovala mi aplikace a psalo to u ní stejnou hlášku při spuštění.Zkusil jsem co popisujes, přepnul jsem na AMD, apka se rozbehla, přepnul jsem zpět na úsporu el. a už od té doby funguje vždy.Díky !! HP Pavilion dv6

díky za radu. Stejná chyba mi vyskakovala při spuštění javovské aplikace. Ani jsem nevěděl, že mám v ntb dvě grafiky (mám HP ProBook). V AMD catalyst control center jsem také u nastavení přepínatelné grafiky pro aplikace přidal aplikaci javaw.exe a nastavil u ní vysoký výkon a od té doby mi ta javovská aplikace nepadá.

Děkuji mockrát, už jsem to skoro vzdala :)

Díky za radu, pomohlo to